logo

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Bezpieczeństwo ludzi jest wartością nadrzędną. Jednak by móc zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa należy spełnić szereg wytycznych i dokładnie zapoznać się z zagrożeniami, które mogą pojawić się na naszej drodze. Jednym a zarazem dość częstym zagrożeniem jest wystąpienie pożaru. Zjawisko to zagraża nie tylko naszemu życiu, ale i zdrowiu. Każdego roku pożary wybuchają w ponad 27 tysiącach budynków na terenie całej Polski. W ich wyniku rocznie ginie nawet do 500 osób, a jeszcze więcej zostaje rannych. Tego rodzaju zdarzenia skłaniają nie tylko do refleksji ale i do działania. Chcąc ograniczyć skutki pożarów i zapobiec ewentualnym zagrożeniom stosujemy najnowocześniejsze rozwiązania przeciwpożarowe. W zależności od potrzeby zabezpieczenia mienia , zdrowia i życia dobieramy rozwiązania zgodne przeznaczeniem danego obiektu.

Idealnym rozwiązaniem jest zastosowanie systemów przeciwpożarowych( system sygnalizacji pożaru SSP, system oddymiania klatek schodowych, system oświetlenia awaryjnego), które nie dość, że zwiększą nasze szanse na przeżycie to znacznie podniosą poziom bezpieczeństwa zarówno w miejscu pracy, jak i w domu.

W tej sekcji znajdziesz odpowiedzi na wszelkie nurtujące Cię pytania w zakresie ochrony przeciwpożarowej. Dowiesz się  jak zwiększyć  bezpieczeństwo swoje i swoich pracowników. Znajdziesz rozwiązania dotyczące zabezpieczeń przeciwpożarowych i poznasz zasadę ich działania.

Zapraszamy do lektury.

FAQ | Pan Hydrant

Jakie są grupy pożarów?

Jak często należy wykonywać przeglądy systemów przeciwpożarowych o raz podręcznego sprzętu gaśniczego?

Kiedy wymagana jest Instrukcja Bezpieczeństwa Pożarowego?

Jak prawidło rozmieszczać gaśnice?

Kontakt | Pan Hydrant

Formularz kontaktowy

Wyślij do nas wiadomość! odpowiemy najszybszej jak to możliwe.